Команда

 

Руслан Савчук
Голова Правління
Продюсер, юрист

У кіновиробництві України з 2005 року. Маючи вищу юридичну освіту в галузі господарського права, і більш ніж двадцятирічний досвід роботи в комерційних структурах, обрав своїм покликанням сферу продюсингу в кіно. Всі роки роботи в кінематографі консультував колег з питань фінансового та авторського права. Вів активне громадське життя. У числі перших продюсерів розпочав співпрацю з іноземними замовниками. Результатом вважає ріст іноземного фінансування та підняття престижу українських кіновиробників. Власник креативного агентства «Друг Креатив». Продюсував більше сотні великих рекламних, соціальних, музичних та концертних кіноробіт.

Відповідає за: • Центр правової допомоги • Маркетинг і паблісіті

Контакти: rsavchuk{at}filminstitute.org.ua

 

Денис Масліков
Виконавчий директор, член Правління
Фахівець з міжнародних комунікацій

У кіноіндустрії – з 2010 року. Закінчив Дніпропетровський національний університет, фахівець з міжнародної інформації. Пройшов шлях від журналіста до головного редактора в українських ЗМІ. Має досвід управління громадськими кіноорганізаціями – працював генеральним директором Асоціації продюсерів України (АПУ) у 2011-2016 рр. При ньому АПУ стала членом відомих міжнародних організацій – AGICOA і FIAPF. Є одним з організаторів Українського Оскарівського комітету, був його координатором у 2011-2014 рр. Зараз спеціалізується на інноваційних аудіовізуальних проектах і промоції українських фільмів.

Відповідає за: • Управління Кіноінститутом • Міжнародні зв’язки • Інноваційні проекти • Промоції фільмів

Контакти: maslikov{at}filminstitute.org.ua

 

Брайан Джей Зіглер
Член Кіноінституту
Фахівець з управління НУО і фандрейзингу

Консультант з управління неурядовими організаціями (НУО), який працював з видатними американськими НУО протягом 25 років, а зараз живе у Києві. Має ступінь МБА з управління НУО. Клієнтами Брайана, з якими він працював у США, були такі особистості, як Тед Тернер (засновник CNN), Майкл Блумберг (колишній мер Нью-Йорка, власник інформаційної агенції Bloomberg), а також такі організації і компанії: Ford, Emory University, American Cancer Society, ВООЗ та інші. Зараз Брайан працює у Комітеті за відкриту демократію (Committee for Open Democracy). Раніше співпрацював з Агентством ООН у справах біженців в Україні (UNHCR), Товариством допомоги єврейським іммігрантам (HIAS) і Єврейською федерацією.

Відповідає за: • Фандрейзинг • Розвиток НУО

 

Ерік Росс Ґілліатт
Член Кіноінституту
Старший продюсер, актор, фахівець з МБА програм

Є відомим і успішним американським драматичним актором, режисером і продюсером, а також природженим підприємцем. Він переїхав до Києва на початку 2007 року. До переїзду працював на драматичній і музичній сцені як провідний актор, режисер і продюсер. А також на телебаченні та радіо протягом майже 30 років. Він високо цінується як актор, який працював з відомими режисерами і акторами на кращих майданчиках Південної Каліфорнії (США) і Європи. Займаючись кіно- і телевиробництвом та граючи драматичні ролі на сцені в Україні, Ерік також бере участь як актор і продюсер у високоякісних кінопроектах.

Відповідає за: • Кіновиробництво • Навчальні програми

 

Сергій Пономаренко
Член Правління
Продюсер, актор

Закінчив Київський державний театральний інститут ім. Карпенка-Карого, кіноакторский факультет, за фахом актор драматичного театру і кіно. З 1978-го по 2005-й рік – штатний актор ТСКА (Театр-студія кіноактора) на кіностудії ім. О.П.Довженка. Більше семидесяти кіноролей. У кіно більш 42-х років. З 2004 року став опановувати професію адміністратора в кіновиробництві. З 2007 по 2011 – керівник ДСП (Державне спеціалізоване підприємство) “Укртелефільм” як заступник генерального директора з творчих питань, директора художньо-виробничого об’єднання, після в.о. генерального директора. Глибоко і всебічно інтегрований у процес виробництва художнього ігрового кіно. Досвід роботи як з приватними, так і з державними організаціями.

Відповідає за: • Кіновиробництво • Правові програми для кінематографістів

 

Едуард Євтушенко
Член Правління, керуючий директор “Ю.ЕФ.АЙ. Продакшнз”
Продюсер, педагог

Закінчив Київський Державний Педагогічний Університет ім.М.Драгоманова, за спеціальністю “Психологія та педагогіка”. В теле- и кіновиробництві з 1999 р. Досвід створення та володіння виробничою компанією, актерською агенцією та рентал-компанією дозволив досконально розібратися в усіх тонкощах організації виробництва, а також в юридичних й фінансових аспектах. Має багаторічний досвід роботи над багаточисельними проектами, починаючи з виникнення ідеї та до її повної реалізації. Своїм приорітетом в професійній діяльності завжди вважав і вважає пошук нових ідей, проектів та відкриття нових імен. Очолює кіновиробничу компанію Українського кіноінституту “Ю.ЕФ.АЙ. Продакшнз”.

Відповідає за: • Кіношкола • Кіновиробництво

 

Світлана Матвєєва
Голова Наглядової ради
Адвокат, юрист у сфері кіно

Має успішний досвід ведення справ, пов’язаних із захистом прав інтелектуальної власності (захист авторських прав на фільми «Енеїда», «Остров сокровищ», «Як козаки…», «Чёрная курица или подземные жители» та інші), анулювання Державних свідоцтв на право розповсюдження і демонстрації фільмів (фільми «Код Да Вінчі»), справ щодо заборони демонстрації на території України іноземних фільмів, якщо вони не дубльовані (озвучені, субтитровані) державною мовою. Під час роботи в Держкіно брала участь у міжвідомчій робочій групі з питань захисту прав інтелектуальної власності України (узагальнення практики та законодавства з питань захисту авторських прав у сфері кінематографії), займалася розробкою нормативних документів, які регулюють діяльність в сфері кінематографії.

Відповідає за: • Наглядова рада • Юридичне забезпечення • Співпраця з Українською Гельсінською спілкою

 

Марина Софійчук
Член Кіноінституту, член Наглядової ради
Продюсер, режисер, акторка

Має юридичну освіту, а також закінчила факультет «режисури» у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого. Навчалася в театральних студіях на акторському, в подальшому знімалася у телесеріалах, кіно, рекламі. Працювала на телебаченні як режисер (Телеканал Київ, СТБ, 1+1 продакшн) над створенням телепрограм, шоу, серіалів. Займалася виробництвом відеороликів, а також має досвід роботи у кіно. Зараз працює над правовими освітніми програмами, які сприяють більш прозорому функціонуванню кіноіндустрії. Бере участь в розробці і реалізації проектів “Ю.ЕФ.АЙ. Продакшнз” (кіновиробнича компанія Кіноінституту).

Відповідає за: • Кіновиробництво • Навчальні програми • Інноваційні проекти • Наглядова рада

Контакти: aaalider{at}gmail.com

 

Антон Пономаренко
Член Кіноінституту
Продюсер

У кіноіндустрії з 2005 року. Має досвід роботи на всіх адміністративних посадах у кіно- і телевиробництві. Кваліфікацію набував у таких проектах, як «Червона перлина кохання» (повнометражний художній фільм), «Смерть шпигунам» (серіал), «Пограймося» (серіал), «Перекатиполе» (коротметражний художній фільм), «Головний тренер» (коротметражний художній фільм), а також працював над програмами на телеканалах М1 і ТЕТ. Як продюсер відбувся в 2015 році на виробництві короткометражного фільму «Головний тренер», який потрапив до конкурсної програми Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів у Дубліні.

Відповідає за: • Кіновиробництво • Спеціальні проекти Кіноінституту

 

Анатолій Пасічний
Член Кіноінституту
Продюсер, сценарист

Працює у кіно- і телевиробництві з 1995 року. Пройшов шлях від начальника дільниці студії до виконуючого обов’язки генерального директора студії “Укртелефільм”. За його іціативи ще 2001 року було знято один з перших українських серіалів “Я повернуся”. Зараз займається створенням кіносценаріїв.

Відповідає за: • Кіновиробництво • Спеціальні проекти Кіноінституту

Юрко Іванишин
Член Кіноінституту
Продюсер

Співзасновник і продюсер компанії УКР.СТРІМ. Співпродюсер оригінального документального фільму NETFLIX “Зима у вогні” (2015) про Революцію гідності в Україні у 2013-2014 роках. Нагороди і номінації фільму «Зима у вогні»: 2016 – номінація Оскар за найкращий документальний фільм, 2015 – переможець Міжнародного кінофестивалю у Торонто (TIFF), премія People’s Choice, 2016 – переможець премії Академії телебачення США, 2016 – номінація Primetime Emmy за виняткові заслуги в документальному кіно. Співзасновник стрімінгової платформи УКР.СТРІМ у 2013 році. Вона однією з перших забезпечила онлайн-трансляцію подій під час Революції Гідності в Києві в 2013-2014 роках, які було переглянуто 2 мільярди разів.

Ірина Білокур
Член Кіноінституту
Аналітик, економіст

Має економічну освіту. В галузі моніторингу даних та їх аналітичної обробки працює понад 20 років. Має досвід в розробці та уніфікації управлінської звітності. Зараз працює у сфері комп’ютерних технологій.

Відповідає за: аналітику та збір інформації

Павло Пелешок
Член Кіноінституту
Продюсер

Співзасновник і продюсер компанії УКР.СТРІМ. Співпродюсер оригінального документального фільму NETFLIX “Зима у вогні” (2015) про Революцію гідності в Україні у 2013-2014 роках. Нагороди і номінації фільму «Зима у вогні»: 2016 – номінація Оскар за найкращий документальний фільм, 2015 – переможець Міжнародного кінофестивалю у Торонто (TIFF), премія People’s Choice, 2016 – переможець премії Академії телебачення США, 2016 – номінація Primetime Emmy за виняткові заслуги в документальному кіно. Співзасновник стрімінгової платформи УКР.СТРІМ у 2013 році. Вона однією з перших забезпечила онлайн-трансляцію подій під час Революції Гідності в Києві в 2013-2014 роках, які було переглянуто 2 мільярди разів.