Співробітництво

Громадська організація «Український кіноінститут» запрошує до співробітництва усіх, хто займається модернізацією, інноваціями, розвитком і вивченням української аудіовізуальної індустрії і кіномистецтва. Ми віримо в те, що спільними зусиллями можна домогтися якісних і ефективних змін.

Якщо у вас є проекти, які збігаються із нашою діяльністю, ви шукаєте партнерів для їхньої реалізації,
якщо у вас є ідеї, пов’язані із розвитком аудіовізуальної індустрії або кіномистецтва, які ви хочете втілити у життя,
якщо у вас є бажання самореалізації в галузі аудіовізуальної індустрії,
якщо ви працюєте над науковою темою, пов’язаною із українською аудіовізуальною індустрією,
якщо ви бажаєте надати фінансову допомогу нашому Кіноінституту, –
ми хочемо запропонувати вам корисне співробітництво.

Організації

Ми постійно розширюємо коло організацій, компаній, державних установ, з якими збираємося розвивати нашу програму діяльності і втілювати у життя заплановані проекти. Якщо вашій організації цікаво з нами співпрацювати, ми відкриті для нових пропозицій і готові надіслати пакет документів для спонсорів і донорів. Просто зверніться до нас за контактами внизу цієї сторінки.

Членство

Наша громадська організація динамічно розвивається і завжди відкрита для нових членів. Якщо вам цікава наша діяльність, ви працюєте у сфері аудіовізуальної індустрії, бажаєте приєднатися до наших проектів і присвятити їм свій час, згодні із Статутом організації, тоді зверніться до нас за контактами внизу сторінки, і ми обговоримо наступні кроки вашого приєднання до Українського кіноінституту.

Волонтерство

Якщо у вас ще немає досвіду роботи в аудіовізуальній індустрії, але є велике бажання почати кар’єру у кіно або доторкнутися до світу кіномистецтва, ми пропонуємо вам приєднатися до нашої команди на волонтерських засадах. Просто оберіть, чим би ви хотіли у нас займатися і зверніться до нас за контактами внизу сторінки. Нові друзі і колеги, чудові враження, натхнення, досвід і старт для подальшої кар’єри вам будуть гарантовані.

Наукові дослідження

Якщо ви студент, аспірант або науковець будь-якого вишу в Україні чи за кордоном, який планує або уже пише наукову роботу, присвячену українській аудіовізуальній індустрії, ми будемо раді допомогти інформацією, контактами або пошуками гранту для вашої наукової роботи. Просто зверніться до нас за контактами внизу сторінки.

Фінансова допомога

Український кіноінститут – це неприбуткова громадська організація, яка може існувати за рахунок членських внесків, грантових програм і фінансової допомоги небайдужих громадян і організацій. Ми просимо вас фінансово підтримати нашу діяльність, проекти, які ми розвиваємо. Це буде ваш неоціненний внесок у розвиток нової української аудіовізуальної індустрії і кіномистецтва. Ми звітуватимемо про всі фінансові надходження і видатки щоквартально. Ви можете перевести будь-яку суму за цими реквізитами. Дякуємо, що підтримуєте діяльність Українського кіноінституту.

Готові обговорити будь-який формат нашого майбутнього співробітництва за номером: +380 99 974 62 36 або напишіть листа нашому виконавчому директору Денису Маслікову за адресою: maslikov{at}filminstitute.org.ua