Команда

Illustration

Руслан Савчук

Голова Правління

У кіновиробництві України з 2005 року. Маючи вищу юридичну освіту в галузі господарського права, і більш ніж двадцятирічний досвід роботи в комерційних структурах, обрав своїм покликанням сферу продюсингу в кіно. Всі роки роботи в кінематографі консультував колег з питань фінансового та авторського права. Веде активне громадське життя. У числі перших продюсерів розпочав співпрацю з іноземними замовниками. Результатом вважає ріст іноземного фінансування та підняття престижу українських кіновиробників. Власник креативного агентства «Друг Креатив». Продюсував більше сотні великих рекламних, соціальних, музичних та концертних кіноробіт. Був експертом УКФ та House of Europe.

Illustration

Денис Масліков

Виконавчий директор

У кіноіндустрії – з 2010 року. Закінчив Дніпровський національний університет, фахівець з міжнародної інформації. Пройшов шлях від журналіста до головного редактора в українських ЗМІ. Має досвід управління громадськими кіноорганізаціями – працював генеральним директором Асоціації продюсерів України (АПУ) у 2011-2016 рр. При ньому АПУ стала членом відомих міжнародних організацій – AGICOA і FIAPF. Є одним з організаторів Українського Оскарівського комітету, був його координатором і прессекретарем у 2011-2014 рр. Зараз спеціалізується на документальних social impact проєктах і науково-дослідних проєктах з вивчення української кіноіндустрії. Автор і керівник проєкту "Маніфест "Трибунал".

Illustration

Едуард Євтушенко

Керуючий директор UFI Productions

Закінчив Київський державний педагогічний Університет ім.М.Драгоманова, за спеціальністю “Психологія та педагогіка”. В теле- и кіновиробництві з 1999 р. Досвід створення та володіння виробничою компанією, актерською агенцією та рентал-компанією дозволив досконально розібратися в усіх тонкощах організації виробництва, а також в юридичних й фінансових аспектах. Має багаторічний досвід роботи над багаточисельними проектами, починаючи з виникнення ідеї та до її повної реалізації. Своїм приорітетом в професійній діяльності завжди вважає пошук нових ідей, проектів та відкриття нових імен. Очолює кіновиробничу компанію Українського кіноінституту “Ю.ЕФ.АЙ. Продакшнз”. Був експертом Держкіно і УКФ.

Illustration

Сергій Пономаренко

Продюсер, актор

Закінчив Київський державний театральний інститут ім. Карпенка-Карого, кіноакторский факультет, за фахом актор драматичного театру і кіно. З 1978-го по 2005-й рік – штатний актор ТСКА (Театр-студія кіноактора) на кіностудії ім. О.П.Довженка. Більше 140 кіноролей. У кіно більше 50 років. З 2004 року став опановувати професію адміністратора і продюсера в кіновиробництві. З 2007 по 2011 – керівник ДСП (Державне спеціалізоване підприємство) “Укртелефільм” як заступник генерального директора з творчих питань, директора художньо-виробничого об’єднання, після в.о. генерального директора. Глибоко і всебічно інтегрований у процес виробництва художнього ігрового кіно. Досвід роботи як з приватними, так і з державними організаціями.

Illustration

Марина Софійчук

Продюсерка, режисерка, акторка

Навчалася у театральних студіях на акторській майстерності і знімалася у телесеріалах, кіно, рекламі. Має юридичну освіту, та закінчила факультет «режисури» Університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого. Додатково навчалася у майстерні документльного кіно у Сергія Буковського. Працювала на телебаченні як другий режиссер та режисер над створенням телепрограм, шоу, серіалів, діджитал контенту і реклами. Починаючи з 2022 року працює в іспанській кінокомпанії, відповідаючи за міжнародну діяльність і залучення коштів. Шукає можливості та кооперації для просування українських проектів. Бере участь в розробці і реалізації проектів “Ю.ЕФ.АЙ. Продакшнз” (кіновиробнича компанія Кіноінституту). Була експерткою УКФ.

Illustration

Брайан Зіглер

Консультант НУО

Консультант з управління неурядовими організаціями (НУО), який працює з видатними американськими НУО протягом 35 років. Має ступінь МБА з управління НУО. Клієнтами Брайана, з якими він працював у США, були такі особистості, як Тед Тернер (засновник CNN), Майкл Блумберг (колишній мер Нью-Йорка, власник інформаційної агенції Bloomberg), а також такі організації і компанії: Ford, Emory University, American Cancer Society, ВООЗ та інші. Брайан також працював у Комітеті за відкриту демократію (Committee for Open Democracy), співпрацював з Агентством ООН у справах біженців в Україні (UNHCR), Товариством допомоги єврейським іммігрантам (HIAS) і Єврейською федерацією.

Illustration

Ерік Гілліатт

Продюсер, актор

Американський драматичний актор, режисер, продюсер і сценарист, відзначений нагородами. Переїхав до Києва 2007 року. До цього майже 30 років працював на драматичній і музичній сцені як актор, режисер і продюсер, на телебаченні, а також як диктор на радіо в Південній Каліфорнії (США). Зараз працює у кіно у США і в Європі.