Центр правової допомоги для кінематографістів

Illustration

При Українському кіноінституті працює Центр правової допомоги для кінематографістів, який сприяє вирішенню конфліктів і спорів між найманими працівниками і роботодавцем, між замовником і підрядником, між партнерами по бізнесу, між юридичними особами, захистом авторських і суміжних прав та інше.
Наші юристи і партнери мають досвід ведення трудових і господарських справ у кіно- і телегалузі, з захисту авторських і суміжних прав.
Ми пропонуємо такі послуги:
1. Консультація
Надання пояснень з питань трудових і господарських спорів, порушення авторських і суміжних прав, питань при укладанні трудових, авторських договорів і господарських контрактів
2. Сприяння у створенні первинних профспілкових осередків на кіно- і телевиробництві для захисту прав працівників.
Сприяння у створенні первинних профспілкових осередків на кіно- і телевиробництві для захисту прав працівниківЯкщо на вашому підприємстві чи під час тимчасової праці на проекті часто трапляються випадки порушення ваших трудових прав, то краще разом з іншими співробітниками створити первинну профспілкову організацію для постійного і ефективного захисту своїх прав і інтересів.
Профспілки створюються громадянами, пов’язаними спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (навчання) з метою здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.
Наш центр надає консультації щодо створення профспілкових осередків на кіно- і телевиробництві, допоможе провести необхідні дії і оформити документи для державної реєстрації вашої профспілки, а також зареєструвати її в органах реєстрації.
Новостворені профспілкові осередки можуть розраховувати на подальшу нашу юридичну допомогу і публічне освіщення у своїй роботі.
Для первинної консультації звертайтеся на пошту: au.gro.etutitsnimlif%40ofni (помітка у темі листа «Правова допомога для кінематографістів»)